Визначено трьох переможців конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти

15 червня 2021 року відбулося засідання конкурсних комісій для проведення конкурсного відбору на посади директорів закладів загальної середньої освіти: Васильківського, Водянського та Журавського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Під час теоретичної частини конкурсу кандидати показали свою  професійну компетентність та знання із законодавства України у сфері освіти, а саме: Закону України «Про освіту» та Закону України «Про повну загальну середню освіту».

У ході практичної частини кожен із них представив на розгляд членів конкурсної комісії свої перспективні плани розвитку закладів загальної середньої освіти, на керівну посаду якого вони претендують.

За результатами оцінювання, конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення визнати переможцями конкурсу: Мотрич Наталію Валентинівну – на посаду директора Васильківського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів», Яременко Олену Миколаївну – на посаду директора Водянського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів», Собецьку Нелю Володимирівну – на посаду директора Журавського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів» та рекомендувати їх кандидатури для призначення як переможців конкурсів на умовах контракту:

строком на 2 роки – з Яременко О.М. як з особою, яка призначається на посаду директора закладу загальної середньої освіти вперше;

строком на 6 років – з Мотрич  Н.В. та Собецькою Н.В., як з особами які призначаються на посади директорів закладів загальної середньої освіти не вперше.

Протоколи засідань ➡ завантажити, завантажити, завантажити

Поділитись:
Перейти до вмісту