Засідання сесії

На засіданні 9 сесії міської ради IX скликання, яке відбулось сьогодні 16 червня, депутати розглянули та прийняли рішення по 19  загальних та 182 земельних питаннях.

 У внесенні змін до бюджету громади на 2021 рік депутати надали згоду на отримання субвенцій із обласного бюджету на розвиток освіти, а саме: на підтримку особам з особливими освітніми потребами у сумі понад 103 тис. грн, на виконання обласної програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2023 року» 33 тис 965 грн, на здійснення природоохоронних заходів (придбання контейнерів для сміття) 120 тис. грн.

Також, депутати виділили кошти із  бюджету громади на капітальний ремонт вхідної частини приміщення міської школи № 3-гімназії та капітальний ремонт вхідної частини приміщення міської школи № 1 — загалом 260 тис. грн. На КП «Комунальник» міська рада виділила понад 417 тис. грн задля придбання свердловинних насосів та шаф управління, придбання спецавтомобіля і капітальний ремонт комунальної техніки.

 Земельні ділянки учасникам ООС/АТО.  За рішенням депутатів, 5 осіб – учасників війни на сході України отримали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  20 особам затвердили проекти  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Поділитись:
Перейти до вмісту