У громаді продовжуються конкурси на посади директорів закладів загальної середньої освіти

16 червня 2021 року відбулося засідання конкурсних комісій для проведення конкурсного відбору на посади директорів закладів загальної середньої освіти: Лозуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мар’янівського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Надточаївського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІ ступенів»

Під час теоретичної частини конкурсу кандидати показали свою професійну компетентність та знання із законодавства України у сфері освіти, а саме: Закону України «Про освіту» та Закону України «Про повну загальну середню освіту» .

У ході практичної частини кожен із них представив на розгляд членів конкурсної комісії свої перспективні плани розвитку закладів загальної середньої освіти, на керівну посаду якого вони претендують.

За результатами оцінювання, конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення визнати переможцями конкурсу: Рябокінь Яну Олександрівну – на посаду директора Лозуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Шипінську Інну Петрівну – на посаду директора Мар’янівського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів», Сторчак Таїсію Василівну – на посаду директора Надточаївського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІ ступенів» та рекомендувати їх кандидатури для призначення як переможців конкурсів на умовах контракту:

 строком на 2 роки – з Шипінською І.П. як з особою, яка призначається на посаду директора закладу загальної середньої освіти вперше;

строком на 6 років – з Рябокінь Я.О. та Сторчак Т.В., як з особами, які призначаються на посади директорів закладів загальної середньої освіти не вперше.

Протоколи засідань ➡ завантажити, завантажити, завантажити

Поділитись:
Перейти до вмісту