У Шполі продовжують асфальтування міських доріг

Наразі триває капітальний ремонт вулиці Пилипа Орлика, заасфальтували першу частину аварійної ділянки дороги. За сприятливих погодних умов дорожня бригада планує завершити роботи до кінця тижня. Асфальтом устелять 1774 м2 вулиці, на що із міського бюджету виділили 1 250 000 грн.
Як зазначив перший заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Плетінь, одночасно працює підрядна бригада по вулиці Івана Франка. Тендерна процедура на виконавця робіт була проведена 11 травня 2021 року. Капітальний ремонт ІІ ділянки вулиці вартує 2 100 000 грн. Зараз дорогу готують під укладання нового асфальту, грейдерують і найближчим часом проведуть засипання щебеневою сумішшю.
– Ми поступово продовжуємо відновлювати і будувати нові дороги в громаді. Далі перейдемо до ремонту ІІ ділянки вулиці Олександра Кондратюка, із виконавцем капітального ремонту дороги визначились на аукціоні 14 червня 2021 року. Цей відрізок дороги займає від вулиці Чайковського до вулиці Івана Франка, міському бюджету він обійдеться у понад 5 млн. грн. Загалом з початку року за фінансування місцевого бюджету капітальний ремонт провели на 8 вулицях міста та сіл Шполянської ОТГ, — підсумував Віталій Плетінь.
Поділитись:
Перейти до вмісту