КК «Космос» стає більш привабливим та комфортним для його відвідувачів

За три роки роботи кіноконцертний зал «Космос» прийняв у себе незліченну кількість глядачів на різноманітних святкових заходах, виступах відомих артистів, театральних виставах тощо. Та заклад культури Шполянської громади відроджується не лише в професійній діяльності,   а й в підвищенні комфорту для відвідувачів та працівників.

       Міська влада власними силами і коштами місцевого бюджету продовжує перевтілювати культурну установу із «похмурої-радянської» на світлу, простору, сучасну будівлю. В цьому напрямку проведено чимало роботи: замінено старі вікна на нові енергозберігаючі, облаштовані санвузли і рукомийники, відремонтовані кімнати для проведення репетицій колективів, створено окрему гардеробну.

       Наразі завершили модернізацію фойє КК «Космос». Тут повністю замінили підлогу і поклали плитку, провели поточний ремонт стін, встановили нові двері і вікна, оснастили фойє зручними меблями.

        Очільник міської громади Сергій Кравченко наголошує, що осучаснення і підтримка закладу «Центр культури та дозвілля» необхідна, адже він не відповідав жодним естетичним нормам і зручностям.

  • Відновлюючи культурний заклад, ми розраховуємо на власні бюджетні ресурси, приємно, що ці питання розуміють та підтримують депутати міської громади і систематично на ремонтні роботи виділяють кошти, – зазначив міський голова.

Поділитись:
Перейти до вмісту