Купальські гуляння

У ніч із 6 на 7 липня в Україні святкують купальські гуляння. Свято Купала – це одне з найдавніших слов’янських свят. У ньому збереження тих традицій та обрядів, які передалися нам від пращурів.
Масові купальські гуляння у Шполі відбулися на березі Червоного ставу. Святкова хода, запальні танці дівчат, красуні-мавки, театралізоване дійство від працівників Центру культури та дозвілля чекали на сотні відвідувачів.
Розпочали святкування із розважальних атракціонів для дітей. Малята отримали безліч чудових емоцій, а всі присутні діти пільгових категорій віком до 14 років відвідали розваги безкоштовно.
Святкували за звичними традиціями: дівчата кидали у воду вінки, купальські ігри та забави, магічне вогнище запрошувало молодь стрибати через купальське багаття. Дівчата брали участь у вікторині на кращий купальський вінок, хлопці мірялись силою, аби стати нареченим для найкращої дівчини, і неодмінно всі отримували різноманітні подарунки.
Після тривалого карантину жителі громади отримали неймовірні емоції, новий заряд драйву від купальського свята, адже енергетика позитиву викликає у людей відчуття щастя і враження, які не забуваються!
Поділитись:
Перейти до вмісту