Ремонтують заклади освіти міської громади

Цьогоріч з місцевого бюджету на ремонти та благоустрій закладів освіти Шполянської громади виділили майже 5 млн. грн, з яких  понад 4 млн. грн пішло на  заклади загальної середньої освіти і понад 800 тис. грн — закладам дошкілля.

 З метою якісної та своєчасної підготовки освітніх закладів до нового 2021/2022 навчального року, опалювального сезону та роботи в осінньо-зимовий період продовжується виконання ремонтних робіт у школах та садочках.    Особливу увагу приділено енергоефективним заходам, поточним та косметичним  ремонтам,  за необхідності відремонтовані підлоги.

         Наразі завершили поточний ремонт підлоги у фойє шкільного приміщення Журавського НВК (близко 46 тис. грн) та поточний ремонт підлоги у фойє шкільного приміщення Скотарівського НВК (близько 30 тис. грн).

         У Лозуватському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів встановили 4 нових вікна у  класах фізики та хімії і відремонтували частину покрівлі  (близько 50 тис. грн);

         Завершили ремонт стелі у навчальних класах  Шполянської ЗОШ № 5;

Заасфальтували проблемні ділянки  прилеглих територій міських шкіл № 1 та № 2-ліцей.

Продовжуються роботи:

санвузлів лівого крила приміщення  Шполянської школи № 2-ліцей із заміною системи опалення, каналізації, водо- та електропостачання, вентиляційної системи. Проводяться оздоблювальні роботи із укладанням нової плитки на стінах та підлозі, встановлені нові перегородки у вбиральні (вартість робіт становить до 1 млн. грн);

ремонт спортивної зали у навчальному закладі № 1 села Лебедин.

Плануються роботи:

ремонту вхідної частини (заміна вхідних дверей та 4 вікон) у Шполянському НВК № 3-гімназія;

ремонту вхідної частини (тамбур) Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

продовження ремонту частини покрівлі Лозуватського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ремонту теплотраси в Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті і Васильківському НВК;

виготовлення проектної документації по пожежній сигналізації та обробки дерев’яних конструкцій у Кримківському НВК.

        У закладах дошкільної освіти Шполянської громади виконані поточні ремонти у групових приміщеннях та спальнях, кімнатах для прання, харчоблоках, коридорах, за потреби замінені шпалери,  шпаклювання, замінені лампи на енергоощадні, проводиться ремонт меблів, іншого обладнання.

        Вже завершили  ремонт  покрівель 4 павільйонів та заасфальтували частину прилеглої території міського  ЗДО № 1 «Ялинка»        В ЗДО № 3 «Зірочка» наразі тривають капітальні ремонтні роботи із теплореновації приміщення, а саме: утеплення фасаду і заміна покрівлі, проводиться вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горища,  зовнішні оздоблювальні роботи будівлі, а також облаштування евакуаційних виходів із заміною вхідних дверей (проект реалізовується за кошти ДФРР вартістю майже 5 млн. грн).

      У всіх закладах освіти проведено поточний ремонт котелень, виконано повірку манометрів, термометрів, сигналізаторів, лічильників обліку газу та електроенергії.

        Закуплено вогнегасники у 4 заклади дошкільної освіти (19 шт.) та у 23 заклади загальної середньої освіти (151 шт.), у заклади позашкілля (8 шт.).

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту