30-річчя Незалежності України святкує Шполянська громада

Зранку учасники заходу зібрались біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, розпочали урочистості з національного гімну у виконанні народного аматорського колективу «Оберіг» Центру культури та дозвілля.
– День Незалежності — свято в якому зустрічаються минуле, сучасне і майбутнє України! Ми спільно і непохитно повинні тримати соборну, незалежну державу, примножувати її традиції. Бути гідними дітьми рідної землі! Пишатися історією та вірити у велике майбутнє! Вона єдина для нас! Вона наша!, – зазначив у своєму виступі очільник міської громади Сергій Кравченко.
▪З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України медалями «За службу державі» міський голова Сергій Кравченко нагородив 15 учасників АТО/ООС Шполянщини.
▪ Також знаком народної пошани «За боротьбу з пандемією» були нагороджені керівник Шполянського ЦПМСД Наталія Качан і три медичних працівники Лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків.
▪ Медаллю «Знання, душу, серце — дітям», за вагомий внесок у створення інклюзивного середовища для освіти дітей нагородили директорку ЗДО № 5 «Калинка» Людмилу Струк.
▪ Медаллю «За служіння мистецтву» вагомі здобутки та внесок у розвиток галузі культури громади нагородили керівницю колективу «Берегиня» Лідію Поліщук.
▪ Почесною грамотою Черкаської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток культури Шполянської громади нагородили керівницю Центру культури та дозвілля Лесю Осадчук.
▪ Крім того, грамотами за вагомий внесок у розвиток благоустрою міської громади нагородили працівників комунальних служб.
На урочистостях жителів Шполянщини привітав голова Звенигородської районної ради Сергій Струк.
Під час заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто поліг за волю й незалежність України в різні часи; воїнів, які загинули в зоні проведення ООС/АТО, а також представники влади поклали квіти до підніжжя Тараса, пам’ятних знаків захисникам України під часросійсько-української війни на Сході, Героям Небесної Сотні та міському парку Слави.
Поділитись:
Перейти до вмісту