КОНКУРС «ТВОРИМО ГРОМАДУ РАЗОМ»

Міська рада Шполянської ОТГ за підтримки партнерів конкурсу ВО «ЧЕРКАЩАНИ» оголошують конкурс «Творимо громаду разом»

Конкурс  спрямований на реалізацію соціальних проектів з благоустрою громади. До участі запрошуються команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти,  які запропонують і втілять у життя проєкт з благоустрою об’єктів громадського простору на території ОТГ.

До 8 вересня 2021  потрібно:

  • сформувати команду з 11 осіб 10 учнів віком від 11 до 18 років і 1 керівник, який призначається з-поміж педагогів загальноосвітнього чи позашкільного навчального закладу;
  • дати назву команді;
  • визначити ідею та мету проєкту;
  • надати спільне фото команди і заявку на електронну адресу відділу освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади: shpvo@ukr.net  (з поміткою «На конкурс «Творимо громаду разом»)

Переможцем Конкурсу буде команда, яка набрала найбільшу кількість балів в загальній сумі від:

  • отриманих балів за реалізацію своїх конкурсних проєктів, які оцінює журі Конкурсу;
  • заохочувальних балів від суперників – команд;
  • балів від жителі громади отриманих шляхом інтернет – голосування на офіційній сторінці Шполянської ОТГ у соціальній мережі ФБ.

Інтернет – голосування на офіційній сторінці Шполянської ОТГ у соціальній мережі ФБ триватиме з 05.10.2021 по 06.10.2021 року.  Громадяни, які проживають на території України або за її межами, мають право взяти участь у рейтинговому інтернет-голосуванні на офіційній сторінці Шполянської ОТГ у соціальній мережі ФБ.

6 жовтня 2021 року о 24.00 годині інтернет-голосування завершиться!

      Творчий підхід до справи допоможе виграти головний приз.   Переможця  конкурсу «Творимо громаду разом» буде оголошено 11 жовтня 2021 року на офіційній сторінці Шполянської ОТГ, у групі Шполянської міської ради ОТГ соціальної мережі ФБ, на офіційній сторінці ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

            За детальною інформацією звертатись за телефонами 097-32-11-760 (Різник Оксана) та 067-45-96-322 (Турська Анна)

З Положенням про конкурс можна ознайомитись  на офіційнійному веб сайті Шполянської міської ради ОТГ https://shpola-otg.gov.ua/pres-tsentr/konkursy/   «Освіта» https://shpola-otg.gov.ua/gromadyanam/osvita/

 

Поділитись:
Перейти до вмісту