Засідання виконавчого комітету

Під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради  розглянули 69 питань. В ході роботи до порядку денного включили один проєкт рішення стосовно інвестиційної діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення та три проєкти рішень сфери архітектури і містобудування вирішили детальніше вивчити і розглянути наступного  разу.

 Громадський транспорт

  • Враховуючи негативний вплив поширення інфекційної хвороби коронавірусу та зменшення кількості пасажирів під час літнього сезону на доходи перевізника, який займається перевезенням пасажирів у громадському транспорті міського та приміського сполучень члени виконкому прийняли рішення збільшити коефіцієнт співвідношення чисельності пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують транспортний проїзд. Витрати за пільгове перевезення окремих категорій громадян підприємству-перевізнику відшкодують із міського бюджету.

Соціальна підтримка громадян, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

 

  • За рішенням членів виконкому на матеріальні допомоги 55 жителів громади із окремої категорій громадян (онкохворі, особи з тяжким перебігом, середньої тяжкості та хронічними захворюваннями, учасники бойових дій у зоні ООС/АТО тощо) виділили загалом  67 500 грн коштів міського бюджету.

  • Затвердили виплати на відшкодування вартості за проїзд на гемодіаліз 1 хворому на ниркову недостатність

  • Звільнили від плати за харчування 7 учнів із малозабезпечених родин Сигнаїської школи (5 осіб), Лозуватської школи (1 особа), Шполянського ліцею № 2 (1 особа)

  • Надали пільги з оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти (з інвалідністю, з багатодітних сімей, із сімей учасників ООС/АТО тощо) та пільги з оплати за навчання учням у мистецькому закладі Шполянської об’єднаної територіальної громади (Шполянська дитяча школа мистецтв).

Архітектура та містобудування

  • Члени виконкому затвердили кошторисні документації на капітальний ремонт вулиці Мар’янівська (ІІІ ділянка), м. Шпола та капітальний ремонт частини приміщень (туалетні кімнати груп «Веселка» та «Калинка») ЗДО № 4 «Сонечко»
  • Прийняли рішення про видалення зелених насаджень у селах Соболівка, Капустине та місті Шпола.

  • Надали дозвіл на встановлення малих архітектурних форм декоративно-технологічного призначення у місті Шпола та дозвіл на виносну торгівлю під час святкових заходів до Дня міста з урахуванням дотримання Правил благоустрою міської громади

Включені проєкти рішень

 

        Під час засідання виконкому всі його члени підтримали  затвердження інвестиційної програми КП «Комунальник» Шполянської міської ради ОТГ на 2022-2024 роки, як складової  до формування тарифів на послуги централізованого водопостачання.

        Схвалена уповноваженими органами інвестиційна програма містить в собі планований обсяг використання коштів для здійснення необхідних інвестицій із зазначенням об’єктів і пооб’єктних обсягів інвестування (включаючи придбання та встановлення будинкових приладів комерційного обліку водопостачання), джерел фінансування та графіка здійснення інвестиційних заходів на планований період  з відповідними техніко-економічними розрахунками та обґрунтуваннями, що підтверджують їх доцільність і ефективність.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту