Біг миру заради гармонії

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.
Вчора учасники естафети пробігали територією Шполянської громади і в м. Шпола передали палаючий факел, як символом гармонії та єднання, в руки шполянам, зокрема й заступниці міського голови Оксані Курінній.
Зазначимо, що естафета урочисто стартувала 11 вересня в Києві в День фізичної культури і спорту. Планується подолати близько 650 км теренами Київської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської і Херсонської областей України. Фінішуватимуть українці 18 вересня в Херсоні з нагоди 243-ої річниці заснування міста.
В Україні Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться вже 30 років з метою налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни. За цей час його учасники подолали близько 55 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали понад 380 000 наших співвітчизників.
Поділитись:
Перейти до вмісту