Через невакцинованих вчителів непрацюватимуть деякі школи громади

Державна урядова комісія  запроваджує “жовту” зону епідемічної небезпеки, посилення карантину починаєтся  з 23 вересня. За вимогами Уряду заклади освіти можуть припинити навчання, якщо там не будуть вакциновані принаймні однією дозою 80% усіх працівників – від викладачів до кухарів.

        22 вересня під керівництвом міського голови Сергія Кравченка відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС, на якому присутні члени комісії проаналізували  готовність закладів освіти громади до вимог епідобмежень.

Як виявилося, не всі працівники освітніх закладів свідомо поставилися до вимог діючої Постанови Кабміну і відтепер, після запровадження “жовтої” зони, заклади тимчасово призупинять навчальний процес, а саме:

  • Шполянський ліцей № 2
  • Буртівська початкова школа
  • Шполянська дитяча школа мистецтв
  • Дитячо-юнацька спортивна школа
  • Шполянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

       Комісією ТЕБ та НС, а також медпрацівниками   Центру первинної медико-санітарної допомоги буде проводитись роз’яснювальна робота з педагогами, що стали причиною закриття закладів освіти та постійний моніторинг рівня вакцинації працівників аби  найшвидше відновити навчання для учнів у школах, які  тимчасово призупинили роботу.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту