В громаді почалась третя хвиля COVID -19

         Поширення коронавірусу в Україні стрімко зростає. І в нашій громаді теж. Останні тижні лікарі фіксують значне збільшення кількості нових захворювань на COVID.  Тільки з 23 по 29 вересня на Шполянщині зафіксовано 44 хворих, що свідчить про те, що третя хвиля захворювання почалась. За прогнозами епідеміологів пік захворюваності припаде на другу половину жовтня – початок листопада.

До порівняння: за 2020 рік на Шполянщині COVID-19 підтвердили у 1600 осіб, від ускладнень померли 12 осіб. І вже у 2021 році за 9 місяців хворобу виявили у  1255 осіб, за останній місяць померло 2 особи – і це ще до штаму «дельти». Померлі не були вакциновані. Також госпіталізовані пацієнти з ускладненнями, які наразі лікуються в стаціонарі Корсунь-Шевченківської ЦРЛ, не вакциновані.

У світі визнано єдиний дієвий спосіб протидії поширенню хвороби – вакцинація. Це дає кожному вакцинованому особистий імунітет, який допомагає йому не захворіти або перенести хворобу без ускладнень. Вакцинація є безкоштовною.

В громаді записатися на щеплення від СOVID-19 у зручний час можна через сімейного лікаря за допомогою системи  https://helsi.me/ або за номером телефону (068) 208 66 20.

Що потрібно знати про вакцинацію від COVID-19? читайте тут https://vaccination.covid19.gov.ua

Які є протипоказання до вакцинації від COVID-19? Читайте тут https://moz.gov.ua/article/health/jaki-e-protipokazannja-do-vakcinacii-vid-covid-19

Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19 читайте тут https://moz.gov.ua/article/health/najposhirenishi-fejki-pro-vakcinaciju-vid-covid-19?

Не забувайте використовувати захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки і тримайте дистанцію понад 1,5 м! Будьте здорові!

Поділитись:
Перейти до вмісту