Свято футболу у Шполі

Свято дитячого футболу відбулося на центральному стадіоні у  Шполі.  Учасниками змагань були учні 3-4 класів Шполянських ліцеїв № 1,2,3,5.  

Футбольне поле розмежували на 12 майданчиків, де працювали тренери, вчителі фізичної культури та студенти фізкультурних закладів. Діти спробували вправи футбольної техніки: ведення, передачі, дриблінг. Приймали участь у естафетах, вправах на координацію.

Окремою локацією створили майданчик поліцейських.  Юні спортсмени знайомились з правилами дорожнього руху, правилами поведінки в громадських місцях, сприймали поліцію як друзів, які завжди допоможуть у важкій ситуації.

На майданчику психолога діти проходили тести та ознайомлювались з цікавими психологічними ситуаціями, знаходили шляхи вирішення.

Загалом у фестивалі змагались 110 учасників, 12 волонтерів та 12 тренерів.

На завершення міські ліцеї, ДЮСШ отримали м’ячі та спортивне обладнання від Асоціації футболу України, окремо кожному з учасників вручили футболку  з емблемою” Відкриті уроки футболу”.

  Під час футбольного фестивалю діток, тренерів, волонтерів та  батьків привітали і побажали натхнення всім займатись фізичними вправами та спортом:  координатор соціальних проєктів від Української Асоціації Футболу Євгеній Столітенко,  заступник голови Черкаської обласної асоціації футболу Петро Євич, начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна, начальниця відділу у справах сім’ї , молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради ОТГ Оксана Хапатько.

Поділитись:
Перейти до вмісту