Із засідання 13 чергової сесії міської ради

Бюджет
Депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців поточного року, а також проголосували за зміни до бюджету на 2021 рік.
Бюджет громади за 9 місяців 2021 року виконано на 111 %. Загальна сума надходжень до міської скарбниці становить 170 млн. 443 тис. грн, перевиконання — близько 17 млн. грн.
У змінах до бюджету громади на 2021 рік, депутати надали згоду на отримання субвенції у сумі 237 тис. грн на утримання первинної ланки охорони здоров’я і мистецької галузі:
▪️Лип’янська територіальна громада перерахувала 137 тис. грн – на Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги
▪️Матусівська територіальна громада виділила 100 тис. грн, з яких 50 тис. грн – Шполянському центру первинної медико-санітарної допомоги і 50 тис. грн – на оплату праці педагогів Шполянської школи мистецтв.
▪️Розподілили видатки у сумі понад 2,5 млн. грн, які використають;
– на закупівлю новорічних подарунків у заклади загальної середньої та дошкільної освіти громади
– комунальним службам – на підготовку утримання доріг у зимовий період (заготівля протиожеледної суміші тощо)
– поточний ремонт доріг громади.
Культура та освіта
▪️Об’єднали сільські та шкільні бібліотеки міської громади утворивши сільські публічно-шкільні бібліотеки комунального закладу Центр культури та дозвілля
▪️Провели реорганізацію Публічної бібліотеки ім. А. Кримського шляхом приєднання закладу до Центру культури та дозвілля Шполянської міської громади
▪️Змінили назви та затвердили Статути закладів загальної середньої освіти — Терешківського ліцею, Товмацького ліцею, Топильнянського ліцею, Лозуватського ліцею, Іскренського ліцею.
Затвердили старостинські округи відповідно до нових законодавчих змін
▪️ З 1 серпня 2021 року оновлено умови утворення старостинських округів згідно ч. 4 ст. 54 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Старостинський округ утворюється відповідною міською радою у складі одного або декількох населених пунктів на території якого проживає не менше 500 жителів.
▪️ У зв’язку з цим, було внесено зміни до рішення міської ради «Про утворення старостинських округів» і ліквідовано чотири старостинських округи міської громади, а саме — Надточаївський, Сердегівський, Капустинський, Соболівський.
▪️Також, укрупнили та сформували чотири нові старостинські округи:
– Васильківський старостинський округ з центром в с. Васильків, що складається із сіл Васильків та Капустине;
– Сигнаївський старостинський округ з центром в с. Сигнаївка, що складається із сіл Сигнаївка та Надточаївка;
– Скотарівський старостинський округ з центром в с. Скотареве, що складається із сіл Скотареве та Соболівка;
– Терешківський старостинський округ з центром в с. Терешки, що складається із сіл Терешки, Сердегівка та селища Ховківка.
Поділитись:
Перейти до вмісту