На території Шполянської громади з 00 год. 00 хв. 12 листопада встановили червоний рівень епідемічної небезпеки!

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) № 22 від 10 листопада 2021 року враховуючи рішення № 44 від 09.11.2021 Державної комісії ТЕБ і НС, а також лист заступника секретаря Ради Національної безпеки і оборони України від 04.11.2021 року до Шполянської міської ради ОТГ щодо посилення протиепідемічних заходів.
?При запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється:
➡️ перебування на територіях загального користування без захисних масок;
➡️ робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
➡️ робота розважальних закладів тощо;
➡️ робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, фітнес-центрів;
➡️ проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
➡️ робота закладів культури.
❗️У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише, якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
?Вказані обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників та відвідувачів вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть “зелений” COVID-сертифікат.
?Також, з 16 листопада 2021 року за умови вакцинування працівників щонайменше однією дозою дводозної вакцини та обов’язковим дотриманням протиепідемічних правил не буде обмежуватися робота суб’єктами господарювання у сфері торгівлі:
➡️ продуктами харчування
➡️ пальним
➡️ лікарськими засобами та виробами медичного призначення
➡️ засобами гігієни та побутовою хімією
➡️ засобами зв’язку
➡️ друкованими ЗМІ
➡️ ветеринарними препаратами
➡️ кормами
➡️ насінням, засобами захисту рослин
?Діяльність: перукарень за попереднім записом, робота закладів громадського харчування за адресною доставкою (на винос), фінансових установ та з надання фінансових послуг, медичних та ветеринарних практик, АЗС, ремонту комп’ютерів, побутових виробів, надання телекомунікаційних послуг.
❗️❗️Шполянська міська рада закликає захистити себе та рідних. Пункти і центри вакцинації працюють, знайдіть час та запишіться на щеплення від COVID-19!
Поділитись:
Перейти до вмісту