Шановні жителі Шполянської громади!

Звертаємо вашу увагу на недопустимість складування будівельних матеріалів та відходів, викладання каміння на прилеглих територіях до приватних домогосподарств та інших об’єктів вашої власності!!!
➡️Наголошуємо – складування будівельних матеріалів, побутових відходів поза межами власних земельних ділянок є порушенням Правил благоустрою і утримання території Шполянської міської ОТГ.
➡️За невиконання порядку здійснення благоустрою та утримання прилеглої до приватних будівель території власник або користувач земельної ділянки несе відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.
❗️Просимо жителів міста і сіл в найкоротший термін прибрати власні будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, дошки, каміння та ін.), гілля тощо з прилеглих до приватних територій, з газонів, зелених зон, тротуарів та проїзної частини доріг. Ваші незаконно складовані речі впливатимуть на безпеку руху, заважатимуть проведенню грейдерування доріг та роботі снігоочисної техніки взимку.
❗️Пам’ятаймо, що у нашій маленькій батьківщині (рідному місті чи селі) ми є справжні господарі. Ніхто, окрім нас самих, не зможе створити затишок і порядок, Нехай чистота та охайність стануть вашою доброю звичкою!
На зображенні може бути: небо та текст
Поділитись:
Перейти до вмісту