ОБГРУНТУВАННЯ відповідно до вимог п. 4¹ Постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року №710 до процедури закупівлі № UA-2021-11-24-005717-a

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі: «Підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти, відповідно до нових методик згідно з Концепцією “Нова українська школа”»   визначено з урахуванням – Постанови Кабінету міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 «Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (зі змінами згідно з постановою КМУ від 27 грудня 2019 року №1133) та відповідно до статті 78 Закону України «Про освіту»; статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

 

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі

Очікувану вартість предмету закупівлі: «Підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти, відповідно до нових методик згідно з Концепцією “Нова українська школа”»  визначено з виділеної суми коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” та кількості педагогів що потребують підвищення кваліфікації.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даного виду послуг на підставі коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у сумі 133 250 грн. коп..

Поділитись:
Перейти до вмісту