Відкрили резиденцію Святого Миколая

У міському парку дитячого дозвілля за традицією міської громади відкрили резиденцію Святого Миколая. Першими відвідувачими стали всі бажаючі дітки, які завітали на свято.
Історія відкриття резиденції цікава, ніхто не сподівався на несподіванки! Адже цього разу сценарій і новорічний настрій маленьких шполян трішки “зіпсував” казковий Грінч, який неймовірно не любить різдвяні свята і завжди намагається заподіяти шкоду. Зловісний Грінч перехопив лист із бажаннями дівчинки-шполянки, що поспішала передати Святому Миколаю. Присутні малята намагалися допомогти героїні віднайти важливого листа, але пан Грінч запропонував інший варіант — передати свої бажання Святому Миколаю особисто. І тут Чудотворець з’явився до дітей, своєю появою приніс безліч радості, емоцій і розваг. Крижане серце Грінча розтопилось і він повибачався за свої витівки перед дітлахами.
– Любі дітки, пишіть листи з побажаннями і приносьте у резиденцію, а я вас не полишаю і чекатиму на відкритті Новорічної ялинки у День Святого Миколая, — зазначив Чудотворець.
Територію резиденції прикрасили гірляндами, облаштували фотозону. Навколо освітлюються будиночки, цікавлять ілюстрації звірят і казкових героїв.
Поділитись:
Перейти до вмісту