18 сесія Шполянської міської ради ІХ скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

18  чергова сесія ІХ скликання

від 22.12.2021р.

 

Загальні питання 

 1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громадиза 2021 рік (Тертична І.)
 2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік (Тертична І.)
 3. Про кількісний склад виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Герус Т.)
 4. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Герус Т.)
 5. Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2022 рік (Качан Н.)
 6. Про затвердження фінансового плану КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2022 рік ( Курінна О, Качан Н.)
 7. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ на 2022 рік» (Курінна О.,Уманець В.)
 8. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2022 рік» (Курінна О.,Уманець В.)
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021 № 4-14/ІX «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» (Курінна О.,Уманець В.)
 10. Про затвердження Програми надання підтримки особам з особливими освітніми потребами, які навчаються в закладах освіти, на 2022-2025 роки (Різник О.А.)
 11. Про надання дозволу на списання основних засобів (Онищенко Н.).
 12. Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2022 рік (Гукало О.)
 13. Про встановлення посадового окладу директору КНП «Шполянський ЦПМСД» Качан Н.Г. премій та надання матеріальної допомоги на оздоровлення на 2022 рік (Гукало О.)
 14. Про встановлення посадового окладу директору КНП «Шполянська лікарня» Уманцю В.П. премій та надання матеріальної допомоги на оздоровлення на 2022 рік (Гукало О.)
 15. Про встановлення міському голові надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення та премії на 2022 рік (Гукало О.)
 16. Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів (Гукало О.)
 17. Про передачу комунального майна в оперативне управління КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Курінний І.)
 18. Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади основних засобів з балансу КНП «Шполянський ЦПМСД Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» (Курінний І.)
 19. Про затвердження цільової Програми  Шполянської міської об’єднаної територіальної громади «Призовна дільниця» на 2022-2023 роки (Столяр О.)
 20. Про затвердження Програми  підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження  служби  до бойових частин в Збройних Силах України  за контрактом та членів їх сімей на 2022-2023 роки (Столяр О.)
 21. Про затвердження Програми протидії тероризму на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади протягом 2022-2025 років (Столяр О.)
 22. Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 03 грудня 2019 року № 46-32/VIIІ до комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2020 – 2024 роки (Столяр О.)
 23. Про скасування рішення Товмацької сільської   ради від 6 березня 2015 року  №37-3/VI «Про розгляд заяв громадян» (Курінний І.)
 24. Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2022 рік (Мартиновська О.)
 25. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 №2-69/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік». (Мартиновська О.В.)

 

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Терешківська, 44, м. Шпола Черкаської області (Курінний І.)
 2. Про затвердження детального плану території по вул. Дар’ївська, 109, м. Шпола Черкаської області (Курінний І.)
 3. Про надання Кравченку В.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,13 га га в оренду.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6000 га в оренду.
 5. Про виділення гр. Губичу М.М. земельної частки (пай) в натурі (на місцевості).
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бабенку А.М.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Курінній С.В.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Качан Н.Г.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Власюку С.М.
 10. Про надання ПАТ «Черкасиобленерго» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га для встановлення земельного сервітуту.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Плохуті О.В.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кавуну О.О.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Плохуті В.С.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Плохуті Л.П.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Огризі О.С.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Демузу О.А.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Фоменку О.І.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 7,9961 га.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 37,0054 га.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок загальною площею 4,4936 га.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок загальною площею 8,0000 га.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Волику О.П.
 23. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.
 24. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 25. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані у межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.
 28. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 09.2021  № 12-17.10/IX «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».
 29. Про надання ФГ «Ляшенко-Ю» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 10,0 га в оренду.
 30. Про надання ФГ «Ляшенко-Ю» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 7,0 га в оренду.
 31. Про надання ФГ «Ляшенко-Ю» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 21,0 га в оренду.
 32. Про надання ФГ «Ляшенко-Ю» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га в оренду.
 33. Про надання ФГ «Ляшенко-Ю» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га в оренду.
 34. Про надання ФГ «Ляшенко-Ю» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3,2 га в оренду.
 35. Про надання гр. Сторчаку А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 36. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 16.06.2021 № 9-20.19/ІХ «Про надання гр. Пацелі А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Савченко Л.В.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Єфрос І.В.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Пелиху С.О.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Турчаку Д.Г.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,0000 га.
 42. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.
 43. Про надання згоди на прийняття із державної власності у комунальну власність Шполянської міської  ради об’єднаної територіальної громади земельну ділянку.
 44. Про внесення змін до рішення Шполянської міської  ради від  26.11.2021  № 16-1.22/IX «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Коваленко С.П.».
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Чолинцю І.П.

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту