Засідання сесії міської ради

Пропозиції внесені до порядку денного під час сесії, підтримані депутатами

  • Депутат міської ради, директор КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Василь Уманець вніс пропозицію депутатам Шполянської міської ради ініціювати звернення до голови  Черкаської ОДА з проханням посприяти позитивному вирішенню ситуації з реконструкцією та введенням в експлуатацію очисних споруд стаціонару місцевої лікарні. Василь Петрович пояснив, що очисні споруди перебувають в аварійному стані, і це дуже серйозна екологічна проблема для громади, яку необхідно розв’язати якнайшвидше.

Бюджет

 

  • Сьогодні депутати міської ради затвердили виконання бюджету Шполянської громади за минулий  рік

         Загальний фінансовий ресурс у 2021 році з урахуванням власних доходів і офіційних трансфертів — складає 355 млн. 641 тис. грн. Планове завдання (з урахуванням змін) 210 млн. 190 тис. грн, зібрано 247 млн. 812 тис. грн власних доходів, що становить 117,9 відсотка виконання бюджету, понад план отримано 37 млн. 621 тис. грн.

      Видатки загального фонду бюджету громади виконані в повному обсязі 284 млн. 334 тис. грн, що становить 91,7 відсотків плану звітного періоду.

  • Внесли зміни до бюджету міської громади на 2022 рік

       7 млн. грн коштів виділили на  «Субвенцію з місцевих бюджетів на співфінансування інвестиційних програм», зокрема – реконструкцію  стадіону «Колос» у місті Шпола. Нагадаємо, що даний проект поданий Шполянською міською радою на конкурс проектів, які можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку

       Окремо на реконструкцію стадіону «Колос» із міського бюджету виділили 3,2 млн. грн, а саме — на нестандартне приєднання об’єкту до електричних мереж системи розподілу.

        Крім того, Лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків виділили кошти на загальну суму 50 тис. грн, які спрямують  на придбання пільгових медичних препаратів (25 тис. грн) та проведення медичних оглядів інвалідів війни, УБД, учасників АТО/ООС та прирівнених до них осіб (25 тис. грн).

  • Затвердили кошторис доходів та видатків фонду охорони навколишнього природного середовища на 2022 рік

         Кошторис складає суму 779 тис. грн — на будівництво, розширення та реконструкцію споруд, придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування с/г і промислових відходів виробництва, придбання контейнерів для сміття, озеленення.

Містобудування, архітектура, цивільний захист

  • Депутати одноголосно надали згоду на прийняття у комунальну власність Шполянської міської громади громадський комплекс історико-культурного призначення «Географічний центр  – серце України», розташований біля автомобільної дороги Н-16 Золотоноша-Сміла-Умань.
  • Внесли зміни та доповнення до комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2020-2024 роки.

Загалом під час засідання 21 позачергової сесії міської ради ІХ скликання розглянули 16 загальних і 109 питань земельного характеру.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту