Міські депутати прийняли Програму розвитку територіальної оборони Шполянської громади

Сьогодні відбулося засідання 22 позачергової сесії Шполянської міської ради за ініціативи депутатів  ВО «Черкащани». Консолідуючись з українським суспільством депутати Шполянської об’єднаної громади спільно виконали Державний Гімн у День єднання України.

       В умовах посиленої агресії з боку Російської Федерації на порядку денному депутати розглянули і одноголосно прийняли важливі рішення пов’язані із захистом населення Шполянщини.

       Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», який вступив в дію з 1 січня цього року на сесії затвердили «Програму розвитку територіальної оборони Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади для військової частини А7325 Сил територіальної оборони Збройних Сил України на 2022-2025 роки».

       Також, депутати внесли зміни до бюджету міської громади на 2022 рік і передбачили кошти на фінансування Програми у сумі 270 тис. грн.

        Міський голова Сергій Кравченко зазначив, представники місцевої влади переймаються безпекою та захистом жителів своєї громади і відповідні рішення, зумовлені загрозою вторгнення військ Російської Федерації в Україну.  Наразі маємо першочергово забезпечити організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.

Поділитись:
Перейти до вмісту