Оголошення щодо розміщення проекту інвестиційної програми Комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади у сфері поводження з рідкими побутовими відходами на 2022-2027 роки

На виконання вимог постанови КМУ від 26.07.2006 року №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» Комунальним підприємством «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади розроблено проект інвестиційної програми Комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади у сфері поводження з рідкими побутовими відходами на 2022-2027 роки.

Проект інвестиційної програми розміщений на офіційному веб-сайті Шполянської міської ради Черкаської області у мережі Інтернет, в розділі громадянам (житлово-комунальні питання).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: 20603, Черкаська обл., м.Шпола, прову. Поштовий, 1 та на електронну адресу ks2010@ukr.net.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту