Заклади охорони здоров’я громади отримали гуманітарну допомогу

Знеболювальні, противірусні препарати, антибіотики, а також перев’язувальні і фіксуючі матеріали —  ліки першої необхідності отримали заклади охорони здоров’я Шполянської громади та Центр гуманітарної допомоги.

Медичну гуманітарну допомогу на Шполянщину спрямували від іноземної Благодійної Асоціації MRIYA UKRAINA за організації та підтримки народного депутата України Андрія Стріхарського.

Нардеп відвідав громаду, зустрівся з міським головою Сергієм Кравченком та керівниками структурних підрозділів місцевого самоврядування, поспілкувались — визначились із основними потребами для військовослужбових ТО, вимушених переселенців в умовах воєнного стану для подальшої підтримки.

Лікарські засоби, отримані цими вихідними, використають на лікування людей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, зокрема у КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків», також медикаменти підуть на потреби тероборони та вимушених переселенців через Центр гуманітарної допомоги.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту