Тиждень благоустрою у Шполянській громаді

Щороку місцевою владою міської громади ініціюється загальна толока «за чисте довкілля». Ця корисна акція проводиться в межах Дня довкілля, який офіційно в Україні установлений у третю суботу квітня.
Прибирали у парках, скверах, зелених зонах, узбіччях доріг, біля водойм. Очистили стихійні сміттєзвалища.
Допомагали комунальним службам громади (КП «Благоустрій», КП «Комунальник») працівники виконавчих органів місцевого самоврядування, галузей — освіти, культури, охорони здоров’я, підприємства та установи Шполянської ОТГ, приватні підприємці.
Аби зробити громаду чистішою до роботи долучились також працівники: Шполянської філії Черкаського обласного центру зайнятості, Шполянського відділення ПАТ «Черкасигаз», компанії «Укртелеком» у м. Шпола, віряни Церкви адвентистів сьомого дня, громадські організації, небайдужі шполяни.
Спеціальною технікою для вивезення сміття комунальним службам допомогли — Шполянський РВ ДСНС України, СПОП «Відродження» тощо.
Крім того, акція за чистоту довкілля пройшла у всіх населених пунктах Шполянської громади, організацією якої на місцях займались старостинські округи сіл залучивши небайдужих жителів, орендарів та приватних підприємців.
Шполянський міський голова Сергій Кравченко:
Я щиро вдячний усім, хто взяв участь в тижні благоустрою до Дня довкілля! Дякую усім колективам, їх керівникам, кожному мешканцю міста і сіл громади, що не залишились осторонь, були не байдужі до проблем охорони та захисту довкілля, внесли свій посильний вклад у загальну справу.
Впевнений, що лише разом зможемо зробити нашу громаду квітучою в якій хочеться жити!
Поділитись:
Перейти до вмісту