Шановна громадо!

Друга світова війна забрала десятки мільйонів людських життів, знищила тисячі міст та населених пунктів, залишила глибокі травми у багатьох народів світу.

Український народ, як ніхто інший, знає ціну навалі нацизму, адже мільйони людей були вбиті, закатовані, перевезені на чужину, зруйновані сотні населених пунктів.

 Уроки Другої світової війни є  особливо важливими зараз – вони дають нам моральну і правову основу для справедливої боротьби з росією, “окупантом-рашистом”, який безжально нищить Україну, нашу націю.

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні хочемо сказати усім слова вдячності за те, що витримали, взяли на свої плечі величезну відповідальність і показали усьому світу мужність, подвиг, здатність, витримку і врешті-решт велику Перемогу!

Сьогодні і ми приймаємо історичний виклик – боремося  з імперським ворогом, відстоюємо суверенітет і територіальну цілісність держави!

За перемогу над нацизмом ми заплатили величезну ціну! Перемогли тоді – переможемо і зараз!!! Відновимо, відбудуємо, віллємо нове життя у рідну Україну!

Бажаємо всім живим ветеранам і свідкам  Другої світової війни здоров’я, миру та благополуччя у родинах. Не забудемо подвиг полеглих…

Усім, хто захищає рідну землю зараз – дякуємо за героїзм та самовідданість, ви наша надія і впевненість, що Україна буде!!!

 

Слава Героям! Слава Україні!

 

З повагою, міський голова Сергій Кравченко,

депутатський корпус та виконавчий комітет Шполянської міської ради ОТГ

Поділитись:
Перейти до вмісту