Наша рідна Шполянська громада святкує 5-й День народження! Прийміть мої щирі вітання з цим важливим святом

Шполянська громада – велична, прославлена сузір’ям яскравих особистостей, гідних своєї слави і нашої гордості – Героями, які мужньо захищають і віддають життя за Україну, талановитою і обдарованою молоддю, працьовитими і щирими людьми, мудрими довгожителями. Її об’єднують підприємства і господарства, міські житлові масиви і величаві, затишні села, чисті сквери і мальовнича природа.
Разом з вами, дорогі її жителі, всім серцем люблю Шполянщину, пишаюсь нею. П’ять років ми стрімко і впевнено працювали і поліпшили усі сфери життя громади. Мала батьківщина – це те, що дійсно єднає нас усіх і єднає країну, бо на нашій землі б’ється серце географічного центру України.
Сьогодні живемо у складний час війни, і знову, як ніколи згуртовані, єднаємось на усіх фронтах, продовжуємо підтримувати громаду і Батьківщину. Вірю, що попереду у нас щасливе майбутнє і багато успішних планів, які ми повинні втілити після перемоги!
Щиро дякую і шаную усіх мешканців громади за спільну самовіддану працю, любов до рідного краю, внесок у розвиток та добробут!
Бажаю всім міцного здоров’я, миру і процвітання!
З повагою, міський голова Сергій Кравченко
Поділитись:
Перейти до вмісту