1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Любі діти! У перший день літа вітаю вас зі святом – Днем захисту дітей!

          Сьогодні ви вчитеся жити в умовах нової реальності – війни, яка розділила життя на “до” і “після” відібравши щасливе дитинство, частину мрій і яскравих миттєвостей. Для нас, дорослих, ваші світлі, радісні очі, щирі посмішки – це те, що наповнює серця надією і переконує, що все буде добре! Ви надихаєте військових на передовій, підбадьорюєте волонтерів, медиків, рятувальників, підтримуєте весь український дух! Дивлячись на малечу – розуміємо, що в нас народжується сила забезпечити їм гідне майбутнє і дати можливість жити в мирній, щасливій Україні. З гірким щемом у серці ніколи не пробачимо росії обірвані життя маленьких українців…
       Ви розумники і трудівники, винахідливі і здібні, спортивні і рухливі – Гордість нашої громади, без яких немає світлого майбутнього рідного краю! Ми піклуємося про вас і щороку обдарованим дітям вручаємо нагороди. Цьогоріч на матеріальні нагородження «Гордість громади-2022» із міського бюджету виділили майже 77 тис. грн, грошові премії отримають індивідуально – 11 осіб і 22 колективи. Хотів би особисто кожному вручити нагороду закріпивши щирим рукостисканням, для мене це найбільша приємність! На жаль, через війну проведення масових урочистостей не можливе. Вірю, що наступного року свято буде з перемогою, щирими посмішками і обіймами!
Бажаю вам, любі малята, не знати більше війни і ворожнечі, ніколи не бачити ці біди наяву. Нехай вам завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а в чистому небі сяють мільйони яскравих зірок! Нехай кожен день буде мирним, добрим і цікавим!
З повагою, міський голова Сергій Кравченко
Поділитись:
Перейти до вмісту