Дорогі учні, педагоги і батьки!

Дорогі учні, педагоги і батьки!
         Сьогодні завершується непростий 2021/2022 навчальний рік у закладах середньої освіти громади. Він розпочався в період третього року пандемії, а завершується у незламній, героїчній боротьбі українського народу проти російського агресора. Усі ці виклики не зруйнували, а ще більш зміцнили й згуртували освітянську спільноту. Долаючи труднощі, педагоги продовжили освітній процес і виконання навчальних програм в умовах воєнного стану.
           Завершення навчального року – відповідальна пора для випускників 11-х класів. У цьому році свідоцтва про повну загальну середню освіту отримають 217 учнів та будуть нагороджені золотою медаллю 22 випускники, срібною медаллю – 8 випускників міської громади. Зараз наші дорослі діти стоять перед вибором подальших шляхів здобуття освіти і побудови власного життя у такий складний період. Побажаю їм впевненості у собі, у своїх силах, непохитно вірити в свій успіх, у свою велику мету, в свою щасливу долю і долю України!
         Вітаючи освітянську родину Шполянської громади із закінченням навчального року, насамперед хочу подякувати нашим славним Збройним Силам України за те, що захищають нашу державу і надають можливість учням – навчатися, педагогам – гідно виконувати свій освітянський обов’язок, батькам – піклуватися і дбати про своїх дітей!
            Бажаю усім скорішої Перемоги над ненависним ворогом, міцного здоров’я і мирного неба!
Слава Україні!
З повагою, міський голова Сергій Кравченко
Поділитись:
Перейти до вмісту