Допомога від World Central Kitchen

Шполянська міська громада отримала допомогу від міжнародної організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, постраждали внаслідок бойових дій і наразі змушені проживати на території нашої громади.
Допомога надійшла до переселенців за організації Шполянської міської ради ОТГ.
☑️ Продуктовими наборами забезпечені 600 сімей переселенців, які проживали в зонах де зараз ведуться запеклі бої. Також, допомогу доставили старости сіл всім внутрішньо переміщеним особам, що мешкають у населених пунктах міської громади.

Дуже хороший набір. Ми дякуємо за таку підтримку. Вона актуальна, адже значно економляться кошти, які витрачаєш на продукти. Пакет вміщує різні крупи, олію, хліб, цукор і багато корисного, – зазначають люди.

Шполянська міська рада ОТГ щиро вдячна нашим закордонним партнерам за гуманітарну допомогу! Сподіваємось на подальшу співпрацю, аби продовжувати підтримувати переселенців!
  • Хто такі World Central Kitchen? Це некомерційна організація, яка забезпечує людей харчуванням під час стихійних лих та в умовах війни. З початку повномаштабного вторгення міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen підтримує українців, надаючи їм допомогу у вигляді продуктових наборі
Поділитись:
Перейти до вмісту