Безмежна вдячність за сина-патріота

На адресу Шполянської міської ради ОТГ, а саме міському голові Сергію Кравченку, надійшов лист-подяка мешканцю м. Шполи, солдату Сергію Рязанову, який проходить військову службу за мобілізацією у складі військової частини А 7015.

Командир механізованого батальйону військової частини А 7015, полковник Юрій Шемякін, звертається з проханням довести до відома всіх жителів міста Шполи та окремо до родини військовослужбовця про гідні вчинки Рязанова Сергія Олексійовича:

  • Хай він послужить зразковим прикладом для майбутніх поколінь Вашого міста. Вірю, що майбутні захисники, Ваші земляки, юнаки та дівчата, які прийдуть до лав Збройних Сил України будуть брати приклад з вихідця Вашого міста і будуть так само гідно виконувати завдання за призначенням та захищати нашу рідну землю, – йдеться у листі.

Міський голова, Сергій Кравченко висловив вдячність матері, Любові Панасівні, за зразкове виховання сина, виявлений патріотизм, проявлений приклад сили духу та справжнього героїзму. Сьогодні керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус та голова ГО «Спілки воїнів АТО/ООС Шполянщини», Микола Федоров передали Подяку від  очільника громади в руки матері військовослужбовця Сергія Рязанова та  продуктовий набір.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту