Міжнародна благодійна допомога

       

 Із початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну багато українських сімей опинились у складній фінансовій ситуації, а особливо відчули це на собі багатодітні родини та родини, які мають дітей з інвалідністю.

       Наразі у Шполянській громаді загалом понад тридцять сімей отримали благодійну допомогу, як цілеспрямовану підтримку тим верствам населення, які найбільше цього потребують. Громаді надійшла вона від Звенигородської районної організації “Товариство Червоного Хреста України”.

        Представники міської ради завезли багатодітним родинам, що нині перебувають у надскладних життєвих обставинах продовольчі набори, вміщуючі: борошно, олію, крупи, макарони, сіль, цукор, чай, консерви тощо. Крім того, кожній дитині з такої родини, яка цьогоріч йтиме до першого класу  вручили  канцелярські набори для шкільного навчання.

         Разом з тим, благодійники підтримали дітей з інвалідністю (прикутих до ліжка). Батьки малюків із особливими потребами отримали для своїх діток каремати, комплекти постільної білизни, рушники, подушки.

      Шполянська міська рада щиро вдячна партнерам за підтримку, адже таким вразливим верствам населення вона вкрай необхідна в тяжких умовах війни.

Поділитись:
Перейти до вмісту