З Днем дошкілля!

Вихователь! Завжди дарує світло. Він вчить любові, жити в доброті.
День вихователя та всіх дошкільних працівників – загальнодержавне свято, яке проводиться 25 вересня. Свято засноване на честь зведення першого дитячого садка. Який був відкритий у 1863 році стараннями Софії Люгибель.
Вихователь, наставник – ці поняття можна віднести до вічних. Вихователь – це більше ніж професія, це дивовижне покликання. Не можна стати вихователем просто так, потрібно щиро любити дітей. Скільки існує людство, стільки буде існувати поняття «вихователь».
Є великий плюс професії вихователя, вона дає можливість заглянути в дивовижну країну дитинства. Ми, дорослі швидко забуваємо цей чарівний світ, який набагато цікавіший, відвертіший, безмежніший ніж світ дорослих. Завдання вихователя – не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, влитися в неї, розмовляти з дітьми на одній мові. Про таких і кажуть «вихователь від Бога»!
Дякуємо за вашу максимальну відданість, за нелегку працю, за доброту сердець і чуйність душі, за розуміння й підхід до кожної дитини, за добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. Нехай вами буде виховане ще не одне покоління, нехай ваші серця ніколи не втомляться від чудової праці і турботи про дітей. Будь ласка, продовжуйте цю неймовірну роботу!
З Святом вас! Все буде Україна!
Поділитись:
Перейти до вмісту