Міжнародний день людей похилого віку: Андрій Стріхарський

Сьогодні вся міжнародна спільнота відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Складні випробовування випали на долю нашого старшого покоління, вони пройшли крізь війни, соціально-економічні кризи, зміни державного ладу, епохи тотального дефіциту, але навіть в таких умовах їм вдалося вистояти та зберегти доброту, людяність, гуманність і толерантність. По при все це, вони виховували нас, навчали та передавали свої знання. Літні люди діляться з нами найціннішим– це їх мудрість, досвід та вміння, які вони пронесли крізь покоління.
Ми маємо памʼятати про наш невідплатний борг перед нашими ветеранами та громадянами поважного віку та проявляти свою повагу.
В цей день я хочу висловити свою безмежну вдячність Вам, дорогі представники старшого покоління та наші ветерани, за Ваші слушні поради та ті неоціненні знання, що Ви нам передали, за Вашу готовність надати підтримку і необхідну допомогу, за гідний приклад для наслідування!
Поділитись:
Перейти до вмісту