Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування в межах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на міських автобусних маршрутах загального користування

 Основні умови конкурсу та перевезення пасажирів

Конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах Шполянської міської ОТГ проводиться відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про автомобільний транспорт”, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (зі змінами та доповненнями), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 14.05.2007 за № 499/13766 (зі змінами та доповненнями).

Документи на конкурс приймаються до 05.12.2022 р., за адресою: м. Шпола,                   вул. Лозуватська, 59, Шполянська міська рада ОТГ (понеділок – п’ятниця з 8.00 год. до 17.00 год). Документи подаються у конвертах, на яких зазначається назва претендента й адреса, з позначкою «на конкурс», за адресою: м. Шпола,                            вул. Лозуватська, 59.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються,        підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою “N 1”, має містити документи для участі в конкурсі.

 Конверт (пакет) з позначкою “N 2”, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подаються документи перевізником-претендентом.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1 або 2, затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008№ 1081.

До заяви автомобільного перевізника додається анкета за формою згідно з додатком №5, затвердженого цією ж постановою, а також:

     – нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень   пасажирів;

     – перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на приміських автобусних маршрутах, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

     – копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусних маршрутах;

     – документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

     – копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршрутах;

     – копію документа, що підтверджує проведення процедури санації                          (за умови проведення санації);

     – перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація  про  їх відсутність;

     – копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: м. Шпола,                       вул. Лозуватська 59.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 06.12.2022 року о 15.00 год, за адресою: м. Шпола,  вул. Лозуватська 59 Телефон для довідок: (04741) 5-21-14, та  5-24-37.

Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади

  1. Виконання вимог законодавчих та нормативних актів України у сфері автомобільних перевезень пасажирів.
  2. Забезпечення якісного та безпечного перевезення пасажирів на маршруті.
  3. Дотримання захисту прав споживачів під час їх транспортного обслуговування. Здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків
  4. Використовувати на маршрутах сертифіковані автобуси класів 1 та 2 з кількістю місць для сидіння не менше 21 в кількості 2 автобуси на маршрут.
  5. Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту ( перевезення пільгових категорій громадян).
  6. Забезпечити утримання в належному технічному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів, згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

Забезпечення оновлення рухомого складу.

  1. Переможець конкурсу у місячний термін складає паспорт маршруту, погоджує його відповідно до чинного законодавства і подає замовнику перевезень на затвердження.

Поділитись:
Перейти до вмісту