Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України, — Андрій Стріхарський

Щороку 16 листопада своє професійне свято відзначають люди, які забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, люди, які утворюють медіапростір, люди різних професій та об’єднує їх всіх радіо, телебачення і зв’язок.
Чому саме цього дня президентським указом було встановлено свято День працівника радіо, телебачення та зв’язку України, тому що 1924 року в Харкові саме 16 листопада вийшла в етер перша передача Українського радіо.
З професійним святом всіх, хто відноситься до сфери радіомовлення, телебачення та зв’язку України.
Спасибі вам за важливу інформацію та про актуальні події, що ви висвітлюєте, які відбуваються в нашій державі. Окрема подяка за те, що творите якісний україномовний продукт.
Особливо в умовах, в тому числі інформаційної війни та маніпулятивних технологій дуже важливим являється питання інформаційної безпеки. Завданням держави є убезпечення громадян від ворожих інформаційних атак. Упевнений, що високий професіоналізм українських редакцій і мовників є основним чинником розвитку інформаційного простору, а отже – українського суспільства загалом.
У цей святковий День вітаю всіх працівників радіо, телебачення і зв’язку!
Хочу побажати натхнення й любові, гарного настрою та позитиву, а також всього того, що Ви самі бажаєте слухачам і глядачам! Також нових яскравих проектів і подальшого професійного зростання, хай Вас завжди супроводжують успіх і наснага. Бажаю міцного здоров’я, професійного росту, невичерпної енергії, креативних ідей і високих рейтингів та обов’язково мирного неба над головою!
Все буде Україна! 

Поділитись:
Перейти до вмісту