90-ті роковини Голодомору в Україні

У Шполі вшанували 90-річницю пам’яті жертв Голодомору, який спричинив загибель мільйонів українців на території України, завдав непоправного удару по ментальності та культурі, відчутно перервав зв’язок поколінь.
▪️Скорботна акція відбулась біля пам’ятних знаків: жертвам Голодомору (по вулиці Лесі Українки) і жертвам Голодомору в Україні (по вулиці Лозуватській, біля храму Різдва Пресвятої Богородиці). Представники влади міської об’єднаної громади поклали квіти і вшанували пам’ять заморених голодом співвітчизників хвилиною мовчання.
▪️Наш моральний обов’язок перед минулими поколіннями — пам’ятати про кожного, хто загинув від голоду, нащадкам — передати пам’ять про цю трагедію. Про те, що московський режим здійснював неодноразовий геноцид проти Українського народу шляхом винищення його голодом у ХХ столітті і навмисне винищує фізично нині, відкритою війною проти України у ХХІ столітті.
▪️Дії російської федерації геноцидного характеру проти українців — це не що інше, як пряме продовження політики російських більшовиків щодо знищення нашого народу. Наслідком злочинних дій путінської росії сьогодні є проблеми продовольчої безпеки у світі та загроза голоду в низці країн. Тому єдиним беззаперечним результатом триваючої боротьби добра і зла має стати перемога України та її союзників над деструктивним регресуючим утворенням в особі сучасної московської держави.
🕯️ Ми пам’ятаємо, єднаємося, переможемо…
Поділитись:
Перейти до вмісту