Заклади освіти і охорони здоров’я міської громади будуть забезпечені альтернативними джерелами живлення!, — міський голова Сергій Кравченко

29 листопада на засіданні позачергової сесії міської ради депутати об’єднаної громади виділили 7 500 000 гривень на придбання генераторів і 300000 грн — придбання супутніх товарів, які забезпечуватимуть роботу техніки під час вимкнення електроенергії.
Відтепер всі заклади загальної середньої (ліцеї, гімназії) і дошкільної (садочки) освіти громади матимуть тепло у разі повного припинення подачі електрики, а учні і дошкільнята зможуть навчатися очно за відповідною згодою батьків. Також, в суму виділених коштів враховано закупки альтернативних елементів живлення у заклади охорони здоров’я, а саме: амбулаторії, поліклінічне відділення Лікарні імені М.С. і О.С. Коломійченків (знаходиться в поліклініці), Центр первинної медико-санітарної допомоги.
☝️ Актуально обговорили і проаналізували на сесії стан укриттів навчальних закладів у яких перебувають діти під час повітряних тривог.
➡️ Дискусуючи над цим питанням виявили деякі недоліки у наявних сховищах. Всі зауваження міських депутатів врахували, аби вдосконалити і покращити стан цих приміщень в освітніх закладах.
➡️ Наразі у нашій громаді укриттями здебільшого слугують підвали шкіл або інших установ, які розміщені поруч (не більше ніж за 100 м від закладу освіти). Нажаль, є підвальні приміщення які згідно вимог не можуть вміщувати відповідну кількість учнів. З міркувань безпеки це означає, що не всі діти, які навчаються в тій чи іншій школі можуть її відвідувати.
➡️ Тому в конструктивному діалозі присутніх в залі депутатів, працівників освіти інших фахівців знайшли компроміс і вирішили розширити приміщення призначені під укриття, покращити їх облаштування, відповідне освітлення, обладнання санвузлів, аптечок, якісної організації безпекових заходів з боку педагогів — на що із міського бюджету виділили 2000000 грн.
❗Освічені діти — успішне майбутнє! Ми маємо це розуміти і підтримувати якість освіти дітей нашої громади навіть в небезпечних умовах війни!
Поділитись:
Перейти до вмісту