Від щирого серця вітаю з Міжнародним Днем волонтера!

В 1985 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, присвячений особам, що займаються волонтерством. ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців, як на батьківщині, так і за кордоном. Волонтери (добровольці) — це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства, не чикаючи щось у відповідь.
Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить левина частка робота щодо допомоги нужденним під час війни.
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття.
Тоді, як прості люди – учні, працівники, пенсіонери і навіть діти не залишаються осторонь проблем нашої держави та допомагаючи іншим вносять часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету, впевнений – українці непереможні!
У теперішній час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме активна громадська позиція волонтерів, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що наша Перемога зовсім скоро. Адже єднання – це запорука успіху.
Висловлюю слова подяки від себе особисто та від імені кожної людини, якій допомагали й продовжують підтримувати волонтери.
Світ тримається на небайдужих, чуйних людей, не здатних пройти повз чужих проблем, завжди готових помогти та потурбуватися. Допомога волонтерів надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. Вони не відвернулися, не пошкодували своїх сил, свого часу. Ще раз вітаю вас зі Святом і бажаю міцного здоров’я, затишку в домі, добра в сім’ї і неймовірного щастя в кожному новому дні. Хай ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Всіляких благ і процвітань. Мирного неба над головою і скорішої ПЕРЕМОГИ Україні!
Поділитись:
Перейти до вмісту