Сьогодні на виконкомі:

Члени виконавчого комітету підтримали всі рішення соціального спрямування. Збільшили і встановили розміри матеріальних допомог, які громадяни отримуватимуть із місцевого бюджету.
Відтепер, з 1 січня 2023 року сума одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян становитиме:
– 2000 грн — учасникам бойових дій на сході України (на території АТО/ООС)
– 2000 грн — учасникам бойових дій (які наразі перебувають на фронті) у російсько-українській війні та членам їх сімей
– до 10 000 грн — учасникам бойових дій у російсько-українській війні та членам їх сімей у випадку поранення, контузії, каліцтва (без встановлення інвалідності)
– 4000 грн — громадянам при активному лікуванні онкології, 2000 грн — при станах ремісії та підтримуючій терапії
– 4000 грн — дітям та дітям-інвалідам до 18 років у разі довготривалого та вартісного лікування, пов’язаного із тяжким перебігом хвороби
– іншим категоріям — в сумі 600 грн
Крім того, встановили допомогу на поховання деяких категорій осіб на 2023 рік у сумі 2000 грн. А також, протягом 2023 року надавати щомісячну матеріальну підтримку членам сім’ї загиблих (померлих) учасників бойових дій, в розмірі 2000 грн.
Далі члени виконкому прийняли рішення, звільнити від плати за харчування дітей, відвідувачів закладів дошкільної освіти громади, батьки яких є учасниками бойових дій. Затвердили списки громадян, що перебувають на квартирному обліку в Шполянській ОТГ та про зняття з квартирної черги.
Серед іншого, на виконкомі затвердили перелік громадян, які надали прихисток внутрішньо переміщеним особам. За грудень минулого року 124 власники житла розмістили 352 особи переселенців, за що отримали компенсаційні виплати на загальну суму 309 810 грн. З метою уникнення надзвичайних ситуацій члени виконкому надали дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень у місті Шпола та селах громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту