«Заради майбутнього»: у громаді завершили Різдвяний ярмарок на підтримку ЗСУ

7000 гривень спільними зусиллями зібрали жителі громади на благодійних різдвяних ярмарках 25 грудня і 7 січня у міському парку дитячого дозвілля. Розпродаж солодощів ініціювали волонтери та працівники дитячого парку, аби допомогти і підтримати воїнів, які стійко і незламно захищають українську землю.
        За вилучені кошти придбали терморукавиці, ліки та страви швидкого приготування, інші необхідні речі на замовлення захисників. І вже сьогодні зібрані посилки відправлять на Донеччину, у напрямках – Бахмут та Мар’їнка.
Також, до благочинності долучились найменші жителі громади, які у поштову скриньку військовим знесли безліч своїх листів і малюнків. Захисники кажуть, що створені на папері дитячі мрії і бажання — це найкращий стимул триматися, здолати ворога і отримати перемогу.
Поруч з благодійним розпродажем в казковій ігровій кімнаті (з 25 грудня по 7 січня) всі бажаючі малюки міської громади і дітки-переселенці, також отримали новорічні подарунки. Понад 850 захоплюючих, святкових світлин для малечі та їх батьків створила професійний фотограф Альбіна Колісник.
       Щиро вдячні всім небайдужим, хто долучився до благодійної справи, зокрема: приватним підприємцям Максиму Доценку та Павлу Мальчику, ТОВ «Шполянський завод продтоварів» (директор Олег Кошовий) за солодощі від ТМ «Жайвір», сім’ї Барвінків з Харькова та Миколаєва, які тимчасово проживають у нашому містечку. У придбанні ліків — завідуючій аптеки «АНЦ» № 56 Крістіні Кулинич. Волонтерам — Анні Мішечко і Ларисі Гордієнко.
Лише спільними зусиллями, підтримкою з тилу ми допоможемо нашим воїнам вистояти і здолати жорстокого ворога, який проливає українську кров, руйнує наші міста і села.
🇺🇦Слава Україні, Слава Збройним Силам України, ПЕРЕМОГА буде за нами!
Поділитись:
Перейти до вмісту