До відома землевласників та землекористувачів

Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє що коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2022 рік становить:

     для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0;

         для земель і земельних ділянок (крім сільськогосподарських угідь) – 1,15.

        Враховуючи вищенаведене, просимо при сплаті  за користування земельними ділянками враховувати коефіцієнт індексації або для розрахунку плати за користування земельними ділянками замовляти у територіальному органі Держгеокадастру витяги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

         У  разі відмови  територіального органу Держгеокадастру у видачі витягу в зв’язку із не повними (не коректними) даними у Державному земельному кадастрі пропонуємо звернутися до розробників документації із землеустрою щодо замовлення електронних документів (обмінних файлів) на земельні ділянки та вжити до 31.03.2023 заходи щодо внесення відповідних змін до відомостей Державного земельного кадастру.

          Разом з тим повідомляємо, що інформацію щодо розміру плати за оренду земельних ділянок комунальної власності Шполянської об’єднаної територіальної громади у 2023 році, громадяни та юридичні особи (їх представники) можуть дізнатися, у робочий час, у відділі з питань земельних відносин (вул. Лозуватська 59, м. Шпола каб. 8)

 

Поділитись:
Перейти до вмісту