Сьогодні головне завдання держави та органів місцевого самоврядування сприяти обороні України, — міський голова Сергій Кравченко

Аби підтримати фінансовий ресурс держави у боротьбі з російським тероризмом, на черговій сесії міської ради депутати одноголосно вирішили перерахувати кошти в обсязі 4 млн. 300 тис. грн. до Державного бюджету на підтримку Збройних Сил України.
Також, затвердили місцеву Програму, яка полягає у покращенні обороноздатності держави та забезпеченні боєздатності військових частин на території Черкащини. На її реалізацію вже виділили перші кошти в сумі понад 187 тис. грн. За ці гроші придбають квадрокоптер (150 тис. грн), забезпечать військовослужбовців предметами першої необхідності, речовим майном тощо.
✔️ Відповідна «Програма надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та інших заходів територіальної оборони на 2023 рік» фінансуватиметься систематично з міського бюджету враховуючи потреби військових.
🇺🇦 Об’єднавши зусилля ми допомагаємо державі і армії давати відсічі збройній агресії росії проти України, разом наближаємо спільну перемогу, віримо і знаємо можливості ЗСУ — це наша національна гордість і опора!!!
Слава Україні!
На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
All reactions:

Ви, Людмила Бондаренко, Юлія Кравченко та ще 48

Поділитись:
Перейти до вмісту