За сумлінність — винагорода!

Приклад Михайлика, як потрібно любити своє місто, ставитися до природи і довкілля викликав у мене впевненість, що Україні гарантоване успішне майбутнє.

      Дієві вчинки поза увагою залишати не можна, сумлінних діток потрібно заохочувати і поважати. Вчора  Михайлика Прудкого нагородили Грамотою за особистий вклад у Благоустрій громади і стан довкілля, небайдужу громадянську позицію. Вручили  хлопчику подарунок  і солодощі. Свідомі екологічні звички формуються у батьківському оточенні, тому  маму Михайлика — Оксану Прудку відзначили Подякою за гарне виховання сина, за проявлену цікавість не лише до його навчання, а й до життя нашої громади.

        Бажаю Михайлику і його мамі  здоров’я, щастя, багато друзів, невичерпної енергії. Хай закінчиться війна нашою перемогою,  з вами завжди буде чисте небо, яскраве сонце, зелені простори ланів, віра в те, що зробимо землю квітучою!

       Окремо звертаюсь до жителів громади!

         Ми прекрасно розуміємо, що вчинок дитини вимагає не лише красивих слів, а й конкретних дій! Хай стане соромно тим, хто смітить, забруднює довкілля і палить сміття! А тим, хто має за звичку донести непотріб до урни чи сміттєвого бака — вдячність за добросовісність!

        У квітні ми відзначаємо День довкілля в Україні. Традиційно у громаді проводяться толоки чистоти. Пропоную всім взяти приклад з Михайлика і запрошую  долучитися до заходів прибирання. Проаналізуймо  своє ставлення до навколишнього  середовища і замислимось над власним вкладом у це. У  складний  для  країни час, ми можемо зберегти красу природи, сприяти її оновленню! Нам в цьому допомагає ЗСУ, разом до Перемоги!

З повагою, міський голова Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту