Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян

Сьогодні Шполу відвідали представники Черкаського осередку Національної Скаутської Організації України. Зустріч відбулася у міській бібліотеці з  керівниками закладів загальної середньої освіти та позашкілля громади.

Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот і провідників українського суспільства.  А зараз, українські скаути активно  волонтерять та допомагають військовим, чим демонструють національну єдність та солідарність. Про це, та інше розповів присутнім Володимир Педько, капелан 118 окремої бригади Черкаської територіальної оборони, який є станичним Пласту у Черкасах.

Наш край є надзвичайно національно-патріотичним, освітяни Шполянщини активно працюють в цьому напрямку і  виховують гідне підростаюче покоління.  Знання, які отримали сьогодні працівники освіти стануть у нагоді,  вони використають у своїй діяльності. Сподіваємося, що найближчим часом   Пласт та нові гуртки утворяться у  Шполянській громаді. Тож, запрошуємо до лав Пласту!

З умовами можна ознайомитись тут: https://www.facebook.com/plastckua/

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту