Авто для захисників: на ярмарку у Шполі зібрали майже 215 тис. грн

На вихідні, у суботу, Шполянська громада активно волонтерила аби зібрати кошти і закупити  чергову автівку військовим-землякам на фронт.  Для цього у Шполі  організували благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України «Шлях до Перемоги».

       До міста з’їхалися талановиті та вправні господині і господарі з кожного села міської громади. Привезли різноманіття запашної випічки, солодощів, вареників з начинням на будь-який смак,  ковбаси, млинці, — частували відвідувачів смаколиками і збирали кошти.  Поруч облаштували цікаві локації для дітей — це різні майстер-класи по виготовленню виробів,  напередодні Великодня організували заняття з писанкарства, також свої вироби пропонували  майстри рукоділля, митці.

        Людей на святі зібралося чимало. Вони прийшли допомогти армії і долучилися  до благодійної ініціативи. Загалом громада зібрала 214 950 тис. грн. За ці кошти вже придбали автомобіль військовим, адже це важлива необхідність на передовій.

          Дякуємо кожному і кожній, хто не пройшов повз. Ви неймовірні! Ми зробили дуже гарну справу – разом! Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ. У єдності наша сила, і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно прагнемо бути разом!

          Благодійний ярмарок організований за ініціативи Шполянської міської ради ТГ, Центру культури та дозвілля, за підтримки Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, старостинських округів населених пунктів міської громади, підприємців, небайдужих жителів громади.

 

Дякуємо учасникам ярмарки:

Старостинським округам  — Буртівському, Васильківському (разом із с. Капустине), Іскренському, Кримківському, Лебединському, Сигнаївському (разом із с. Надточаївка), Терешківському (разом із с. Сердегівка), Товмацькому, Скотарівському (разом із с. Соболівка), Лозуватському, Мар’янівському, Водянському.

Закладам загальної і дошкільної освіти громади: Шполянський ліцей № 2, ЗДО № 1 «Ялинка», ЗДО № 3 «Зірочка», ЗДО № 4 «Сонечко», ЗДО № 5 «Калинка»

Фізичним особам та підприємцям: ТОВ ЛЕО МІЛЛ (ФОП Бирюк), Татевік Манукяну, професійному фотографу Вікторії Бурківській, Олександру Діхтяренку.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту