35-та сесія міської ради: кадрові зміни

Сьогодні відбулась 35-та чергова сесія Шполянської міської ради. Депутати розглянули рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Кравченка та звільнення його з посади. Відповідне рішення було винесене на голосування з урахуванням заяви міського голови. Крім того, депутати розглянули і підтримали рішення про припинення повноважень секретаря міської ради та призначення на посаду старости у селі Лозуватка.

         У заяві очільник громади Сергій Кравченко вказує причину і обставини, за якими достроково йде з посади — це насамперед пов’язано з призовом на військову службу по мобілізації.  Депутати провели  таємне голосування за участі 23 осіб і рішення міського голови  про припинення своїх повноважень  підтримали одноголосно.

         Далі розглянули подібне рішення стосовно дострокового припинення повноважень секретаря міської ради Тетяни Каландирець, яке було винесене на порядок денний на підставі написаної особистої заяви секретаря з проханням звільнити її за власним бажанням та у зв’язку з переходом на іншу посаду у Шполянській міській раді. Відповідний проект рішення також був підтриманий одноголосно.

        Серед інших кадрових змін в органах місцевого самоврядування міської громади депутати одноголосно підтримали рішення про призначення на посаду новим старостою села Лозуватка  — Сергія Мельника.

         Втім, робота місцевої ради не припиняється і громада продовжує працювати у всіх галузях життєдіяльності. На наступній сесії, яка відбудеться 6 квітня, рада обере нового секретаря міської ради із числа депутатського корпусу Шполянської міської ради. Новий секретар тимчасово очолить роботу самоврядування міської громади до завершення періоду воєнного стану і до часу проведення  виборів міського голови.

Поділитись:
Перейти до вмісту