Актуальне із 35-ї сесії міської ради

Виділили кошти на важливі галузі громади, внесли зміни до Програми часткової компенсації вартості на придбані генератори, затвердили низку інших важливих програм — рішення, які прийняли депутати на 35-й сесії міської ради
У змінах до міського бюджету на 2023 рік депутати вирішили:
✔️ Виділити кошти на розвиток інфраструктури і житлово-комунального господарства, загалом близько 46,5 млн. грн, з яких:
– 40 млн. грн — на утримання автомобільних доріг (сюди включені капітальні, поточні, ямкові та інші види ремонтів дорожнього полотна)
– 3,3 млн. грн комунальному підприємству «Комунальник» на придбання автобуса, що здійснюватиме рейси на міських маршрутах
– 3 млн. 150 тис. грн комунальному підприємству «Благоустрій на придбання сміттєвоза із заднім завантаженням твердих відходів
✔️ Виділили кошти на підтримку охорони здоров’я 1 млн. 650 тис. грн. Це забезпечення проведення медоглядів, придбання медикаментів, надання стоматологічної допомоги пільговій категорії населення.
Прийняли субвенції:
– З державного бюджету 36 млн. 609 тис. грн, які спрямують на галузь освіти міської громади (видатки на заробітну плату педагогічним працівникам, ремонти закладів освіти, придбання шкільних автобусів)
– З обласного бюджету 50 000 грн на виплату одноразових грошових допомог членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у бойових діях
Надали субвенції із міського бюджету:
– 260 000 грн на утримання в належному стані Територіального управління Державної судової адміністрації
– 350 000 грн на підтримку Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти
На засіданні сесії депутати внесли зміни до прийнятої міської Програми часткової компенсації вартості на придбані генератори. Відтепер вона передбачає забезпечення багатоквартирних житлових будинків альтернативними джерелами електроенергії в умовах воєнного стану та зниження фінансового навантаження на них під час придбання таких приладів.
Порядок призначення і виплати компенсації з міського бюджету на відшкодування вартості закупівлі генераторів поширюється на:
– об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
– управителів багатоквартирних будинків, які зареєстровані чи здійснюють свою діяльність на території Шполянської міської територіальної громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту