«Великодня листівка для воїна» — у міському парку дитячого дозвілля розпочалась благодійна акція на підтримку ЗСУ

        З 17 по 23 квітня 2023 року  дитячий парк гостинно зустрічатиме маленьких відвідувачів разом зі своїми рідними. У світле Воскресіння Христове, коли безмежно чекаємо Перемоги, жителям громади підійматимуть настрій Великодні писанкові фотозони у різнокольорових і патріотичних кольорах, біля них можна зробити світлини своїх діток і потім додати до сімейного альбому.

 За цей тиждень дорослі разом зі своїми малятами зможуть!

  • долучитися до збору коштів у скриньку Благодійного фонду «Крила», які підуть на потреби військових-земляків на фронті, зокрема — на медичні засоби
  • у казковій кімнаті дитячого парку діти розмалюють паперові писанки і писатимуть Великодні листівки для воїнів ЗСУ
  • всі бажаючі малята можуть принести виготовлені власноруч Великодні обереги, через такі захисні амулети військовим передається  тепло дитячих сердець

      Доброчинна акція «Великодня листівка для воїна» спрямована підіймати бойовий дух українських захисників, а саме:  підтримкою наших діточок і жителів нашої громади. Вони обов’язково відчують, як у всіх разом б’ється за перемогу одне велике українське серце! Зробімо важливий внесок і підтримаймо наших Героїв! У цей складний час разом легше наближати ПЕРЕМОГУ!

        Акція ініційована Шполянським міським парком дитячого дозвілля та Благодійною організацією “Благодійний фонд допомоги постраждалим від війни “Крила”.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту