Волонтери — люди доброї волі: у міській раді провели засідання круглого столу і підписали Меморандум про співпрацю

У всесвітній День вдячності волонтерам виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий зустрівся за круглим столом з людьми, які попри виснаження й емоційну втому продовжують працювати на зміцнення армії, допомагають наближати перемогу. Цілеспрямовані і рішучі, активні і стійкі — волонтери нашої громади.
Від імені всієї громади Олег Кошовий висловив вдячність і високу повагу присутнім вручивши Подяки за вагому, систематичну підтримку ЗСУ, почуття патріотизму, волонтерську діяльність і активну громадянську позицію.
– На вас тримається внутрішній фронт країни. Кожен працює на своїй ділянці, але навколо вас згуртована громада, яка сьогодні перетворилась на велику волонтерську родину. Дякую кожному і кожній! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!, — сказав в.о. міського голови.
Партнерство та співпраця є невід’ємною складовою діяльності Шполянської міської ради. В.о. міського голови Олег Кошовий також вважає, що лише у ефективній та прозорій взаємодії влади й інститутів громадянського суспільства можна досягнути справжніх результатів на користь нашої армії. Така співпраця дозволяє прозоро звітувати про витрачені благодійні кошти, оперативно реагувати на потреби воїнів зі своєї громади через військову адміністрацію і, при можливості, контролювати цільові призначення. Усвідомлюючи потребу в об’єднанні зусиль сьогодні підписали Меморандум про співпрацю в сфері благодійної діяльності між Шполянською міською радою та Благодійним фондом «Крила».
На завершення волонтерів чекав приємний сюрприз від вихованців Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді і учасників телестудії «Ми». Діти влаштували інтерв’ю з волонтерами, подякували їм за невтомну працю, подарували виготовлені дітками сувеніри. А також, передали воїнам подарунки і обереги, які незабаром завезе на фронт волонтерка з дев’ятирічним досвідом, Галина Лоцман.
Сьогодні Подяки отримали:
– волонтер Лілія Усик
– волонтер Галина Лоцман
– учасник АТО, Олександр Гаврилов
– місцевий підприємець Максим Доценко
– сім’я Василя та Наталії Колісників
– ГО «Національно-патріотична організація «Цитадель»
– БО «Благодійний фонд «Крила» (Валерій Клименко, Сергій Осадчук)
Крім того, місцева влада завжди відкрита на співробітництво з усіма волонтерами громади, про це сьогодні також поговорили за круглим столом. Вислухали всі пропозиції, і зауваження. Незважаючи на різноманіття думок, всі разом робимо спільну справу, кожен на своєму місці і кожен за своїми можливостями, об’єднуємо зусилля і йдемо до перемоги України!
Поділитись:
Перейти до вмісту